You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Aplikácia hydroizolačného náteru Antikon

33,60 € Bez DPH: 28,00 €
  • Výrobca: Antikon
  • Kód produktu: 2019
  • Dostupnosť: Skladom

Hydroizolačný náter Antikon

Pokiaľ máte záujem o konkrétnu aplikáciu na mieste sme schopný poskytnúť aj samotnú aplikáciu náteru. Cena aplikácie je stanovená za 1m2 práce s materiálom a DPH.

Aplikácia poskytnutá nami garantuje 100% spokojnosť a profesionalitu.

V cene náteru je príprava priestoru, náter i odovzdanie certifikátu so zárukou.

Antikon ponúka unikátnu technológiu dvojzložkového hydroizolačného náteru ako ochranu pred vlhkosťou, ale aj na sanáciu Vašich vlhkých stien.
Aplikujeme priamo na stenu, ktorú je potrebné ochrániť pred možnou vlhkosťou, či už v kúpeľni, pivnici, chodbe, terase, atď.

Primárna aplikácia

Ak je Vašim cieľom mať vlhkosť mimo domu, odporúčame hydroizolačný náter Antikon naniesť ešte pred lepením samotných keramických obkladov a dlažieb. Taktiež odporúčame natrieť túto farbu pod sprchové kúty, kde sa často stáva, že časom presiakne nejaká vlhkosť a okamžite začne proces znehodnocovania našej stavby. Pokiaľ chceme reálne zamedziť hromadeniu vody v interiérovej časti muriva a tým zabrániť vznikaniu rôznych máp a plesni po stenách, musíme plošne ošetriť steny náterovou hydroizoláciou. V rohoch môžeme použiť izolačné pásy, ktoré vložíme do prvého náteru a pretrieme ich. Antikon má atest na styk s pitnou vodou, čiže jeho použitie otvára novodobý a zdravý pohľad na uskladnenie vody v akejkoľvek nádrži, bez použitia nebezpečných farieb z rôznych chemických prísad. Antikon je unikátny produkt, ktorý spája nekonečnú silu prírody a zdravie človeka.

Antikon - unikátny vysokokvalitný dvojzložkový náter na báze portlandského cementu môžeme použiť na široké spektrum stavebných materiálov, preto je jeho použitie charakterizované ako univerzálne.

Hydroizolácia:
- hydroizolačné nátery všetkých betónových výrobkov
- hydroizolačné nátery základových múrov
- hydroizolačné nátery muriva voči vlhkosti
- hydroizolačné nátery balkónov, terás a garáži
- hydroizolácia pivníc
- hydroizolácia plochých striech

Sekundárna aplikácia

Určite mnohých z Vás trápia vlhké steny a stropy v pivniciach, garážach, chodbách a iných priestoroch, ktoré potrebujete mať suché. Pri sanácií už vlhkej steny je potrebné, vlhkú stenu zbaviť hrubých nečistôt. Tieto nečistoty musíme odstrániť, aby nám náter Antikon kompletne vsiakol do podkladu. Ak by sme tento proces vynechali, mohlo by sa stať, že sa časom náš náter miestami odlúpne.
Ak je v murive nadmerné množstvo vlhkosti a omietka na niektorých miestach opadáva zo štruktúry steny, je nutné pred samotným náterom tieto nerovnosti opraviť. Všetky časti omietky, ktorá je akokoľvek poškodená a mohla by opadať, opatrne odstránime špachtľou. Následne nanesieme maltu, ktorú si zamiešame z kremičitého piesku, portlandského cementu a vody. Maltu po nanesení do škár vyrovnáme hladítkom a necháme mierne zaschnúť. Následne aplikujeme samotný hydroizolačný náter Antikon.
Po dostatočnom zaschnutí prvého náteru - od 4-24 hodín v závislosti od teploty a vlhkosti vzduchu nanesieme druhý náter.
Po optimálnom zaschnutí podkladu je takto pripravený na ďalší stavebný proces.

 

Overall Rating 5
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!